Značka Realme se v poslední době poměrně dobře zapsala do povědomí fanoušků mobilních technologií. I když, přiznejme si, že své největší úspěchy slaví zejména na indickém a čínském trhu. A snad tyto úspěchy vedly k rozhodnutí, že kromě výroby chytrých telefonů vtrhnou i do dalších segmentů mobilních technologií. Začali pozvolna a v loňském roce uvedli svá první bezdrátová sluchátka Realme Buds Air. Letos pokračují v krasojízdě a připravují svůj první Realme fitness náramek.

O tomto náramku už víme, že bude představen v únoru/februári letošního roku a dokonce bylo na síti k vidění i pár jeho snímků. A opět tu máme jednu reálnou fotku. Snímek náramku byl zveřejněn na stránkách Beebom a údajně jej viděl jeden z redaktorů na ruce CEO Realme, Madhava Shetha, v kanceláři společnosti Visa v Novém Dillí. Fotka sice není nic moc extra, ale i tak se z ní dá leccos vyčíst. Potvrzen by tedy mohl být žlutý řemínek náramku. Ostatně stájové barvy Realme jsou černá a žlutá. Displej má tedy logicky černé rámečky.

Dále si lze povšimnout, že displej je zakřivený. Ale je bohužel vypnutý, takže nelze potvrdit, zda je barevný. A samozřejmě nezle ani odhadnout, zda jde o AMOLED panel, nebo Realme použije jiný typ. Je však dost pravděpodobné, že výrobce bude chtít konkurovat svým hlavním rivalům v tomto segmentu a použije podobnou obrazovku jakou jsou vybaveny náramky Honor a Xiaomi. A když už jsme u těch konkurentů, tak v rámci designu je Realme fitness náramek dosti podobný právě Honor Band a nebo třeba i Fitbit Inspire. Další podrobnosti o funkcích a výbavě náramku známy nejsou.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.