Telefon Oppo Find X2 je dvouleté odmlce v řadě Find toužebně vyhlíženým špičkovým strojem. Je nutno si přiznat, že řada Find vždy nabídla hromadu inovací, novinek a různých vylepšení a byla značně populární. Po posledním modelu Find X, který byl vydán v roce 2018 se snad letos dočkáme jeho nástupce v podobě telefonu Oppo Find X2 a mnozí fanoušci si od něj hodně slibují.

Oppo Find X2 by měl být představen v prvním čtvrtletí letošního roku a přísliby jsou opravdu veliké. Ví se, že jej bude pohánět procesor Snapdragon 865 a s tím se, samozřejmě, pojí i podpora 5G sítí. Také foto výbava by měla být na špičkové úrovní. Hovoří se o selfie kameře s rozlišením 44 MPix a zadním fotoaparátu s „měsíčním designem“. Displej telefonu by měl mít obnovovací frekvenci 120 Hz a QHD+ rozlišení, tedy 3168×1440 pixelů. Prostě a jednoduše, jako vždy u řady Find se očekává hromada novinek a inovací.

Mohlo by mezi ně patřit i rychlé nabíjení SuperVOOC Flash Charging. To by mělo mít výstupní výkon až 65 W. A musíme také dodat, že tuto skutečnost potvrdil na čínském Weibo vice prezident Oppo, pan Shen Yiren. V současné době tak jde o komerčně dostupnou technologii s nejvyšším výkonem. Připomeňme, že nabíjení se stejným výkonem už dostal i telefon Oppo Reno Acer a tato technologie by měla nabít baterii s kapacitou 4000 mAh za méně než 30 minut. Ovšem vzhledem k tomu, že Find X2 bude mít displej s 2K rozlišením a podporu 5G je pravděpodobné, že bude navýšena i kapacita baterie. Tím se, logicky, prodlouží i doba nabíjení. Každopádně to zatím vypadá, že Oppo Find X2 bude opravdu zajímavým strojem a podle některých tipařů bychom se ho mohli dočkat už na MWC 2020.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.