Skládací Motorola Razr je telefonem, na který už delší dobu čekáme. A to i přesto, že byl vydán loni v listopadu/novembri. Jeho předběžné objednávky měly v USA podle původního plánu odstartovat 26. prosince/decembra a následné prodeje pak začít 6. ledna/januára 2020. Před koncem roku byly oba termíny odloženy, a to údajně z důvodu nečekaného zájmu potenciálních kupců. Další termíny výrobce neupřesnil.

Stalo se tak až začátkem tohoto měsíce. Předběžné objednávky byly přesunuty na 26. ledna/januára a následné prodeje měly vypuknout 6. února/februára. V tomto případě však už výrobce neuvedl, proč se Motorola Razr opět opozdí. Podle zasvěcených tento odklad už ale nesouvisí s vysokou poptávkou. Vzpomeňme, že i skládací Huawei Mate X, který byl uveden v únoru/februári loňského roku, se měl začít prodávat v červnu/júni 2019. Prodeje však byly dvakrát odloženy a telefon se dostal na trh až v listopadu/novembri 2019.

Stejný osud čeká i skládací Razr. Došlo totiž k dalšímu odkladu prodejů. Podle nového harmonogramu by měly začít až 18. února/februára. Předběžné objednávky sice běží, ale jsou exkluzivní pouze pro amerického operátora Verizon. Telefon lze tedy předobjednat buď na oficiálních stránkách Motoroly nebo na stránkách Verizon, ale s dodáním telefonu musí případní zájemci počítat až od poloviny příštího měsíce. Pokud ale nedojde k dalšímu odkladu dodání. Cena Motorola Razr se nemění a je stále nastavena na 1499,99 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.