Nejeden opravdový fanoušek značky Xiaomi už má domácnost vybavenou hezkou řádkou produktů právě od této obří čínské korporace, protože jejich nabídka produktů napříč kategoriemi je opravdu úctyhodná. Dnes přidáme do mozaiky další kamínek, protože pro vás máme jednu akce se slevami na velice zajímavý holící strojek Xiaomi Enchen BlackStone nebo bezdrátová TWS sluchátka Haylou GT1 Mini. Obojí za velice slušné ceny na Ebay.

Nejdříve pro vás máme bezdrátová sluchátka Haylou GT1 Mini , která mohou nabídnout stabilní připojení pomocí Bluetooth 5.0 a automatickým párováním, dotykové ovládání, DSP technologii potlačování okolních ruchů pro vestavěné mikrofony, TWS design, pouhé 4 g váhy každého ze sluchátek, podporu hlasových asistentů jako Siri nebo Google Assistant, voděodolnou certifikaci IPX5, speciální dobíjecí box pro prodloužení výdrže a samozřejmě i solidní zvuk. V akci momentálně na Ebay v bílé nebo černé barvě za 18.55 euro s extra dobíjecím USB kabelem.

Jako další pak přijde na řadu 3D elektrický holící strojek a zastřihovač vousů Xiaomi Enchen BlackStone. Ten nabídne trojici rotujících nezávislých hlavic pro pečlivé „3D“ oholení a díky automatickému ostření budou čepele vždy nachystány. Vestavěná 600 mAh baterie by na jedno nabití měla vydržet zhruba 90 minut provozu, což obnáší zhruba dva měsíce denního ranního holení. Nabíjení je pak skrze USB Type-C port, takže vše hezky moderní a samozřejmě je přítomno i chytré nabíjení s LED diodou a ochrana proti zkratu. Hlavici navíc můžete jednoduše oddělit a vyčistit. Samotný strojek koupíte jen za 13.69 dolarů, případně s jednou extra hlavicí navíc za 16.99 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.