A jsme tu zpět se slevovými akcemi z portálu Ebay a dnes pro vás máme pro změnu něco opravdu důležitého. Ostatně dentální hygiena je přece důležitá ne ? A se zubním kartáčkem Xiaomi SO WHITE můžete o chrup pečovat lépe, radostněji a samozřejmě i levněji. Tedy alespoň v porovnání se podobnými konkurenčními výrobky. A během čištění zubů třeba můžete poslouchat i nějakou tu hudbu, protože jako druhý produkt jsou na ráně bezdrátová TWS sluchátka QCY T3. Tak co vyberete ?

Jako první se mrkneme na  Xiaomi SO WHITE, elektrický zubní kartáček vážící pouhých 50 g. Na jedno nabití vydrží v provozu až 25 dní při čištění dvakrát 2 minuty denně. V balení najdeme i dobíjecí USB základnu. Díky jednoduchému ergonomickému designu a povrchové úpravě dobře padne do ruky. Jemné štětiny a tři vibrační režimy dokonale vyčistí vaše zuby. První režim s nejvyššími vibracemi je určen pro hloubkové čištění, druhý režim s nižšími vibracemi je určen pro měkké čištění citlivých zubů a dásní a poslední režim je masážní. A na Ebay ho v akci najdete jen za 12.99 dolarů.

QCY T3

Bezdrátová sluchátka se pomalu ale jistě stávají hitem. Je to dost možná i díky tomu, že výrobci telefonů začínají upouštět od 3,5 mm audio jacku. Ke zcela bezdrátovým „špuntům“ patří i QCY T3. Sluchátka nemají dráty, takže se mohou hodit i při sportovních aktivitách. Spárování sluchátek s telefonem probíhá přes Bluetooth 5.0, jejich dosah je 10 metrů. Najdeme zde i certifikaci IPX5 a podporu HiFi zvuku. Vestavěný mikrofon umožňuje využití sluchátek také jako handsfree a díky integrované technologii potlačení ruchů nebudou hovory ani nijak rušené. Navíc nejsou ani moc drahá a seženete je na Ebay třeba jen za 28.71 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.