Společnost Motorola má sice nyní hlavní starost o to, aby uvedla po několika odkladech na trh svůj skládací telefon Razr, ale údajně pracuje i na něčem dalším. Podle nepotvrzených informací by tím „něčím“ mohl být stroj Motorola Edge Plus, který bude doplněn stylusem. A už tu máme i první renderovaný obrázek, který na svém twitterovém účtu zveřejnil známý tipař Evan Blass.

To, že někteří z výrobců zařadili do svých portfolií i telefony doplněné stylusem není nic nového. Vzpomeňme například na oblíbenou řadu Samsung Galaxy Note, nebo na řadu Stylo společnosti LG. U společnosti Motorola by to však bylo poprvé, kdy telefon doplní i stylusem a podle některých zvěstí by se tento přístroj mohl stát vlajkovou lodí. Na renderovaném obrázku má telefon klasický design i velikost.

Obrázek také ukazuje poměrně úzké boční rámečky, úzký je i horní rámeček, jen brada je mírně širší. V levém horním rohu displeje je „díra“ pro přední selfie kameru. Obrazovka má mírně zakřivené hrany a proto tipaři uvažují o tom, že by obchodní název mohl být právě Edge Plus. Stylus na obrázku působí dojmem, že půjde o kapacitní pero a nikoli o aktivní stylus jako u řady Galaxy Note. Měl by tedy fungovat jako alternativa k běžnému ovládání displeje dotykem, ale dobře poslouží i pro kreslení nebo úpravy obrázků. Specifikace telefonu nejsou známy a neodvažuje se je odhadovat ani Evan Blass. Ten ve svém dalším tweetu dokonce naznačil, že nakonec ani nemusí jít o telefon společnosti Motorola. Takže nezbývá než čekat, co se z toho nakonec vyklube.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.