Domácí doplňky od Xiaomi se už u nás dávno zabydlely a kromě různých světel, vysavačů a dalších k nim patří i poměrně obsáhlá skupina zaměřená na osobní péči. Z této kategorie pro vás dnes máme ve slevě na Ebay velmi dobrý 3D holící strojek Xiaomi SO WHITE ES3, samozřejmě za velmi dobrou cenu. A do domácnosti by se určitě také mohl hodit multifunkční budík Qingping, který kromě ranního kokrhání zvládne i další užitečné funkce.

3D holící strojek Xiaomi SO WHITE ES3 využívá tří pohyblivých hlav, které se přizpůsobují konturám obličeje. Břity jsou vyrobeny z japonské nerezové oceli. K dispozici je také indikátor, který vás upozorní na potřebu čištění a dobu potřebnou k udržení konstantního výkonu, dokud nedojde k vybití baterie. Mimochodem, uvnitř strojku najdeme baterii o kapacitě 600 mAh, která poskytuje až 60 minut výdrže. Propojení s napájecím zdrojem je uskutečněno pomocí USB kabelu. Co se týče holicích hlav a samotného holicího procesu, Xiaomi So White také používá technologii automatického broušení. To znamená, že se břity vzájemně brousí a tak není třeba častých výměn hlav. Neměli bychom také zapomenout na certifikaci IPX7. A cena ? Seženete jej jen za $21.99 třeba na Ebay.

A za pozornost určitě stojí i multifunkční budík Xiaomi Qingping, což je další ze značek jejich obřího ekosystému. Tento šikovný budík zastane i další funkce jako noční světlo nebo teploměr/vlhkoměr, takže se na nočním stolku bude jen vyjímat. Na LCD displeji tak uvidíte mnohem více než jen časomíru a díky Bluetooth 5.0 jej spárujete s MIJIA aplikací v telefonu, případně propojíte do celého systému chytré domácnosti. Spodní strana je navíc protiskluzová, takže jen tak nespadne při snaze posunout brzké ranní zvonění budíku. Na výběr je ze tří barevných variant (bílá, modrá, zelená) a vše přijde jen na 15.99 euro.