Bezdrátové nabíjení telefonů by mohlo být tím s čím se budeme setkávat stále častěji. Ostatně mnozí etablovaní výrobci jako je například Huawei, Xiaomi a nebo Oppo ve svých portfoliích mají telefony s tímto typem nabíjení. Společnost OnePlus se však stále bránila použít bezdrátové nabíjení, protože podle slov Pete Laua není tak rychlé jako jejich stávající kabelové nabíjení Warp Charge. Samozřejmě však nevylučoval možnost bezdrátové nabíjení v budoucnu použít. Pokud se jim však podaří technologii bezdrátového nabíjení odladit tak, aby mělo srovnatelnou nebo vyšší rychlost jako Wrap Charge. Dočkáme se ho u OnePlus 8 Pro? Je to docela možné.

A protože tato slova CEO OnePlus padla loni a před námi je uvedení letošní řady OnePlus 8, začínají se rozjíždět spekulace. Údajně by bezdrátové nabíjení mohl dostat model OnePlus 8 Pro. Jeden z tipařů dokonce na svém twitterovém účtu sdílel obrázek telefonu bezdrátově nabíjeného s tím, že jej OnePlus 8 Pro dostane. Pravda, dodává, že jde pouze o ilustrační obrázek. Nicméně je přesvědčen, že Pro verze letošní řady OnePlus by skutečně mohla být nabíjena bezdrátově.

Vezměme v potaz, že OnePlus na bezdrátovém nabíjení pracuje už několik let a chce jej vyšperkovat do až posledního detailu. To proto, aby majitelé telefonů mohli svá zařízení nabíjet rychle a bez problémů. Je tedy dost možné, že bezdrátové nabíjení je připraveno. Kromě toho se u letošních OnePlus telefonů očekává i displej s obnovovací frekvencí 120 Hz a údajně i rozlišením 2K. Samotná obrazovka v případě Pro verze by měla mít úhlopříčku 6,65 palce s „dírou“ pro přední kameru. Samozřejmě je očekáván i procesor Snapdragon 865 s 8 GB/12 GB RAM a 128 GB a nebo 256 GB interního úložiště. Nu a zadní fotoaparát by mohl být poskládán ze čtyř snímačů. Ale, samozřejmě, snad kromě obnovovací frekvence není nic potvrzeno, takže trocha nadhledu je opět na místě.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.