Společnost Motorola vydala svůj skládací telefon Motorola Razr v listopadu/novembri loňského roku. Telefon okamžitě zaujal mnoho fanoušků a potenciálních kupců, kteří se však stále nemohou dočkat zahájení prodejů. Přestože už při vydání telefonu bylo výrobcem přislíbeno, že předběžné objednávky začnou v USA 26. prosince/decembra a následné prodeje pak 9. ledna/januára 2020, byly tyto termíny zrušeny. K odložení jak předobjednávek, tak i prodejů došlo koncem roku 2019 a důvodem měl být nezvykle vysoký zájem kupujících.

Enormní zájem o skládací Motorola Razr byl pro výrobce překvapením a připustil, že prostě nemá skladem tolik kusů telefonu, aby mohl uspokojit všechny, kteří si skládací Razr chtějí pořídit. V době oznámení odložení předběžných objednávek i prodejů však zástupci Motoroly neuvedli další termín, kdy by se telefon mohl začít prodávat. Čerstvé informace však ukazují, že bychom se snad mohli přece jen dočkat v dohledné době. Předběžné objednávky by měly v USA začít 26. ledna/januára a následné prodeje pak 6. února/februára.

Ve Spojených státech bude Razr nabízet operátor Verizon, prodejny Walmart a ke koupi bude i na oficiálních stránkách společnosti Motorola. Cena zůstává beze změn a je nastavena na 1499 dolarů. Následně by se měl skládací telefon dostat i na další trhy, ale výrobce dosud nespecifikoval, ve kterých zemích bude přístroj v prodeji. Ví se snad jen to, že na čínském trhu by se měl Razr objevit ve druhém kvartálu letošního roku. Prodeje jsou očekávány i ve Velké Británii prostřednictvím tamního operátora EE. Stejně tak by se měl Razr dostat i na indický trh.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.