Přestože chytré hodinky Honor MagicWatch 2 byly uvedeny teprve před pár měsíci, nyní byla představena jejich limitovaná edice. Na té výrobce spolupracoval s několika návrháři a designéry. Honor MagicWatch 2 Limited Edition byly prezentovány v Londýně na speciální akci a budou nabízeny v několika designových verzích. Mezi designéry, kteří se jednotlivých verzích podíleli najdeme taková jména jako Giovanni Ozzola, George Greaves, Wag DongLing a Jacky Tsai.

Honor MagicWatch 2 Limited Edition jsou po konstrukční a funkční stránce naprosto stejné jako hodinky MagicWatch 2. Ty byly na trh uvedeny koncem loňského roku a je o ně poměrně velký zájem. V případě nově představené limitované edice najdeme tedy jen nová témata, která vytvořili výše zmínění designéři a od nich se odvíjí i design řemínku hodinek. Tato edice hodinek je považována za jakýsi estetický doplněk. Některá z představených témat jsou sice trochu odvážná, ale jiná naopak působí poměrně střízlivě.

V aplikaci Huawei Health je nyní k dispozici jen omezený počet motivů a témat, ale od příštího měsíce bude ke stažení nabízeno až 85 originálních témat. Tato témata byla vybrána ze 1400 návrhů, které designéři přihlásili do soutěže Honor Global Watch Face Design. Tolik tedy k novému designu. Po hardwarové stránce se však nic nemění. I tato limitovaná edice má jako původní MagicWatch 2 kuhový ciferník, AMOLED displej, Bluetooth 5.1, GPS čip a stejné funkce a sportovní režimy.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.