Dnes už není velkým problémem si domácnost skoro plně vybavit zařízeními od Xiaomi, včetně všeho podstatného pro osobní hygienu a péči. Takže ať už hledáte zubní kartáček, holící strojek nebo třeba strojek na vlasy, tak vás čínská značka nezklame. A neučiní tak ani dnes, protože pro vás máme právě malý šikovný strojek na vlasy Xiaomi Enchen nebo masážní přístroj Xiaomi Jeeback G2. Obojí je k dostání na tržišti Ebay a my se na tyto produkty mrkneme podrobněji.

Xiaomi Jeeback G2 je specializovaný krční masážní přístroj, který je designován právě pro úlevu s podobnými problémy a může nabídnout tři masážní hlavice z nerezové oceli. V těch jsou i elektrody k vyhřívání kůže na 42°C a díky zakřivenému „L-designu“ a váze pouhých 190 g nebude problém si přístroj pohodlně nasadit. Vestavěná 1400 mAh baterie by měla vystačit až na 4 hodiny provozu, takže chvíli určitě bez dobíjení vydrží. Pokud tedy toužíte po lehce futuristickém masážním gadgetu pro vaše ztuhlé krční svaly, tak s tímhle kouskem určitě nesáhnete vedle. K mání je na Ebay jen za 43.49 euro.

Další na řadě je pak strojek na vlasy Xiaomi Enchen, který je velmi praktický a snadno použitelný i na cestách, kdy potřebujete upravit svou kštici a nechcete utrácet za lazebníka. Xiaomi Enchen má nano-keramickou hlavici, tichý chod a dvě rychlosti pro zastřižení vlasů. Díky tomu pohodlně zvládne úpravu i skutečně bujných vlasů. Nastavit si můžete sestřih od 0,7 do 21 mm. Díky chytrému systému zabezpečení ESM nehrozí žádné karamboly, jako je například zaseknutí vlasů v zastřihovači. Baterii s kapacitou 600 mAh můžete dobíjet pomocí USB Type-C portu. Díky ukazateli stavu máte vždy přehled o úrovni nabití. Její plné nabití trvá zhruba jednu hodinu a výrobce slibuje výdrž až tři měsíce běžného používání. Hlavice je navíc odpojitelná a omyvatelná, takže je údržba také velmi jednoduchá. A cena ? Jen 13.99 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.