Některé zprávy se píší skoro samy a když se u dnešní večerní novinky nejedná přímo o spojitost s čínskými produkty, tak prostě nemohu odolat. Před pár dny totiž na letišti v americkém Portlandu proběhla scénka, kterou by jen tak nevymyslel ani leckterý humoristický magazín. V hlavní roli se ocitnul náruživý hráč momentálně velmi oblíbené online střílečky Apex Legends, který prostě nemohl dlouho vydržet bez své kratochvíle. Proč tak nevyužít technologických prostředků dostupných přímo na letišti ?

Jak už asi tušíte z titulního obrázku, tak výtečník připojil svoji Playstation 4 přímo na jeden z informačních monitorů letištního provozu. Netřeba dodávat, že tyto monitory nejsou zrovna určeny pro využití čekajícími pasažéry, protože přece jen poskytují poměrně nezbytné informace právě pro ně. Dotyčný tak byl poměrně rychle odchycen letištním personálem a slušně vyzván k ukončení této lehce nelegální činnosti. Zarytý hráč měl ještě natolik drzosti apelovat na to, aby mu povolili alespoň dohrát jedno utkání, protože Apex Legends se přece nedá uložit… Odpověď letištního personálu bych asi chtěl slyšet doslova 🙂

Celá historka je velmi vtipná a pro ty z vás lehce poznamenané herním šílenstvím ještě o to více, protože kdo s sebou na letiště tahá objemnou PS4, že ? Závislí hráči by tak alespoň na letištích měli zůstat pouze u bezpečných zařízení, jako jsou mobilní telefony nebo třeba skvělé přenosné Nintendo Switch. Za odvahu a pořádnou dávku drzosti ale tento „pařan“ zaslouží skoro medaili.