Drtivá většina pokročilých gadgetů a elektronických čínských „bazmeků“ z Aliexpressu se přece jen hodí zejména pro dospělé, i když dnešní děti toho samozřejmě zvládnou opravdu hodně. Ale při troše hledání najdete i tuny produktů přímo pro děti, takže proč jim neudělat radost ? Nejlepší jsou samozřejmě takové kousky, které rozvíjí jejich kreativitu a právě na takové se dnes zaměříme. Ať už půjde o 3D tiskové pero nebo starou dobrou sadu barevných pastelek, tak je s určitostí pořídíte na Aliexpressu velmi levně.

Jako první si vezmeme na paškál chytré 3D tiskové pero, takže vám vaše ratolest už nemusí závidět pokročilou 3D tiskárnu v pracovně. Jednoduchým stiskem tlačítka na peru totiž dítě získá možnost tvořit pomocí ABS nebo PLS tiskových strun, takže třeba vytvoření nové hračky nebo 3D obrázku je otázka chvíle a hrstky kreativity. Pero samotné má digitální displej pro kontrolu teploty, takže vše je hezky pod kontrolou. K dobíjení pak slouží USB kabel. Na výběr máte hned z několika barev pera, ať už jde o modrou, fialovou, růžovou nebo kamuflážní barvy. A na Aliexpressu za něj navíc dáte jen 11.90 dolarů.

V době pravěké, tedy pohledem dnešní generace jen před pár lety, byly osobní telefony a tablety jen snůškou sci-fi snů, takže se hezky kreativita musela projevovat jen manuálně. Žádné čmárání stylusem, ale hezky poctivě vzít do ruky pastelku a vyprodukovat něco vizuálně přitažlivého. A světe div se, podobné anachronické vybavení je stále k mání ! Takže na Aliexpressu můžete pořídit potomkovi set 72 barevných pastelek pro to správné kreativní vyžití. Na výběr máte mezi různými druhy, ať už barvičky rozpustné ve vodě za 12.84 dolarů, nebo na olejovém základě za 11.88 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.