Poslední počin od Xiaomi pořádně zatřásl mobilním světem, protože Xiaomi CC9 Pro (neboli pro globální trhy pojmenované jako Xiaomi Mi Note 10) se povedlo hned několik husarských kousků. Za prvé máme možnost vidět 108 Mpix hlavní foto-senzor v akci a také se konečně podařilo Xiaomi prorazit do těch nejvyšších pater hodnocení kvality fotografií. Až na samotný vrchol pak vyšplhal speciální model Xiaomi Mi 10 Note Pro, který se 121 body vyrovnal v DxOMarku dosavadní nejlepší výkon fotoaparátu. Tedy než ho přeskočila 5G verze Huawei Mate 30 Pro… Každopádně právě na toto Xiaomi pro vás dnes máme slevový kupón z e-shopu Gearbest.

Xiaomi Mi Note 10 Pro má parádní výbavu se vším všudy a může nabídnout třeba zakřivený 6,47-palcový AMOLED FullHD+ displej s integrovanou čtečkou otisků prstů, procesor Snapdragon 730G, 8 GB RAM, 256 GB vnitřní paměti, velmi nadprůměrnou 5260 mAh kapacitu baterie se super rychlou 30W nabíječkou, NFC čip, 3.5 mm sluchátkový audio jack a spoustu dalšího. Hlavní pozornost je ale upřena na pětici zadních fotoaparátů 108 Mpix (s 8P čočkou) + 12 Mpix portrétový senzor + 5 Mpix telefoto + 20 Mpix ultra-wide + 2 Mpix makro, nebo 32 Mpix selfie kamerku. Od základního modelu se liší právě jen 8P čočkou hlavního foto-senzoru a větší porcí paměti.

A na Gearbestu mají tohoto fotogenického a fotografického krasavce v černé nebo zelené variantě jen za 549.99 dolarů. Tedy pokud využijete náš slevový kupón GBNT10PRO1. Sice se nejedná kompletní výbavou o úplný high-end, ale i tak jde o fantastický telefon se vším všudy a Xiaomi se povedl jednoznačně zásah do černého. Tak co na něj říkáte ?

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.