Možná si vzpomenete na náš článek, kde jsme zveřejnili reálné fotky chystaného telefonu Samsung Galaxy S20 Plus 5G. Pocházely twitterového účtu člena skupiny XDA Developers, Maxe Weinbacha. Ten kromě uvedených fotek hlásil, že má k dispozici i další informace. A k nim i pár videí tohoto telefonu. Trvalo jen dva dny, kdy se na YouTube objevilo první z videí, na kterém je k vidění telefon v plné parádě.

Pohyblivé obrázky zveřejnil sám Weinbach, takže je lze považovat za důvěryhodné. A samozřejmě i z tohoto kratinkého videa lze odvodit a snad i potvrdit některé z parametrů, o kterých se dosud jen spekulovalo. Jde především o velký obdélníkový modul zadního fotoaparátu. Ten je uložen v levém horním rohu zadního panelu. Z videa je zřetelně jasné, že obsahuje čtyři snímače, LED blesk a ještě jeden senzor, což by mohlo být laserové ostření.

Na předním panelu je po zapnutí displeje jasně viditelná ikonka pro snímač otisků prstů a také si nelze nepovšimnout „díry“ pro přední kameru. Ta je uložena ve středu horní části displeje. Dodejme ještě, že podle některých tipařů by snímač otisků prstů měl být ultrazvukový, který nepotřebuje pro skenování otisku prstů osvětlení určité části displeje.

Pravá hrana přístroje je osazena tlačítkem pro zapnutí a vypnutí telefonu a také kolébkou hlasitosti. Levá hrana je prázdná, takže to vypadá, že bude chybět tlačítko Bixby pro hlasového asistenta. Design Samsung Galaxy S20 Plus je tedy potvrzen a jeho představení je téměř za dveřmi. Představovačka by totiž měla proběhnout už 11. února/februára.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.