Také jste už z nabídky obřích nákupních tržišť jako Aliexpress nebo Ebay přehlceni spoustou telefonů a s nimi spojených doplňků ? Toužíte po objevování nových lehce kuriózních gadgetů ? Pak jste v dnešním článku zcela správně, protože se na dva takové „ne-až-tak-obvyklé“ kousky podíváme. Jak kapesní translátor Aibecy, tak domácí laminovačka jsou v nabídce na Aliexpressu a samozřejmě mají na sobě nalepenou velmi solidní cenovku. Tak se na ně pojďme podívat podrobněji.

Jako první si vezmeme na paškál kapesní translátor Aibecy, který zvládne překlady do 33 jazyků (a čeština dokonce ani nechybí), přičemž se nebojí ani akcentů a v daných jazycích jich rozlišuje až 72. Překlad v reálném čase je k dispozici jednoduchým stiskem tlačítka a po propojení s aplikací v telefonu není problém překládat ani texty na obrázcích nebo v chatu. Díky vestavěné 800 mAh baterii vydrží až měsíc ve stand-by režimu, takže nemusíte ani často nabíjet. Navíc se dá využít i jako hudební přehrávač, který obratem překládá klidně i texty písniček. Na Aliexpressu je pak k mání jen za 26.49 dolarů.

Další pán na holení je domácí laminovačka, díky které není problém bleskově zatavit v podstatě cokoliv. Podporované velikosti jsou od kreditních karet až po rozměry A4, přičemž zatavovací vrstvička bude tlustá 80 až 125 mikronů. Laminovačka podporuje jak studenou, tak i termolaminaci, takže máte na výběr přesně podle vašich potřeb. Jedná se také o poměrně kompaktní zařízení, takže vám doma ani nezabere mnoho prostoru. A k mání je pouze za 21.87 dolarů, samozřejmě opět na Aliexpressu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.