Chytré hodinky řady Amazfit vyráběné Huami a zaštítěné obřím ekosystémem Xiaomi patří určitě mezi nejoblíbenější ve své kategorii. A i když firma chrlí na trh stále nové a nové kusy s kadencí rotačního kulometu, tak by byla škoda zapomenout na ty staré osvědčené kousky. Zvláště pokud jsou k mání v nějaké té slevě. A to je právě i případ modelu Amazfit Pace, který patří k prvním sportovním modelům této značky. Navzdory svému „stáří“ se stále jedná o velmi dobrý kousek, který vám dnes nabídneme ve slevové akci e-shopu Gearbest.

Amazfit Pace mohou nabídnout kulatý 1,34-palcový reflexivní „always-on“ displej s keramickými rámečky, rozlišením 320 x 300 pixelů a automatickou regulací jasu. A samozřejmě máte na výběr i ze široké nabídky ciferníků. Uvnitř pak tepe dual-core procesor s frekvencí 1,2 GHz, který doplní 512 MB RAM a 4 GB vnitřní paměti. Můžete si tak dopřát pořádné porce hudby. Dále pak hodinky mají PPG senzor pro měření srdečního tepu, integrovaný GPS modul, celou řadu sportovních režimů, inteligentní notifikace nebo voděodolnou certifikaci IP67. A 290 mAh kapacita baterie zaručuje zhruba 5 dnů výdrže na jedno nabití při normálním užívání.

Na e-shopu Gearbest jsou tyhle osvědčené chytré hodinky momentálně v bleskových prodejích jen za 79.99 dolarů a na výběr máte mezi černou a oranžovou barvou. Jedná se navíc o globální verzi, takže bez obav z případné čínské nekompatibility. Pokud se tedy poohlížíte po osvědčených sportovních hodinkách, tak je Amazfit Pace dobrou volbou.