Retro je momentálně opět v kurzu, to a nejenom v oblasti telefonů. Jeho obliba roste i v případě herních konzolí. Mnoho hráčů tak nostalgicky vzpomíná na hry svého mládí, kdy šlo právě jen o onu krystalicky čistou hratelnost. Přesně v tomto duchu je i retro herní konzole, která je momentálně v bleskové prodeji na e-shopu Cafago a navíc stojí jen pár euro.

Pokud jste pamětníky a vzpomenete na doby legendární herní konzole NES, můžete si oživit vzpomínky poměrně věrnou napodobeninou této konzole s více než šesti stovkami vestavěných legendárních her. Nejedná se o žádný originál od Nintenda, ale také stojí zhruba desetinu a má asi dvacetkrát více her. To už je slušná matematika podporující koupi. A samozřejmě také možnost předvést třeba svým ratolestem hry, na kterých jste vyrůstali, může být opravdu k nezaplacení.

Retro herní konzole je malá a snadno přenosná a pro návrat do 80. a 90. let jako dělaná. Malí i velcí hráči si tak budou moci užít spoustu legrace a navíc opravdu velmi levně. Konzoli totiž lze pořídit v bleskovém prodeji na e-shopu Cafago ve verzi se čtyř tlačítkovým ovladačem jen za 13,11 euro. To je v přepočtu zhruba 330 Kč, což není opravdu mnoho. Navíc klasické a nezapomenutelné hry jako je například Mario, Contra nebo Robocop prostě mají v našich okoralých herních srdcích své místo navěky.