Koncept chytré domácnosti získává stále více a více příznivců a poptávka po různých vylepšeních a doplňcích tak logicky stoupá. A kde jinde hledat nové kousky do chytré domácnosti, než na obřích tržištích jako je Aliexpress nebo Ebay. Dnes pro vás máme dva produkty z toho druhého a v obou případech se zaradují právě fandové chytrých domácností. Navíc jsou jak Xiaomi BT Thermometer 2, tak BroadLink BestCon RM4C Mini k mání za velice příznivou cenu.

Jako první je na pořadu digitální teploměr a vlhkoměr Xiaomi BT Thermometer 2 , který se dá navíc připojit k aplikaci Mi Home a vůbec do celého systému chytré domácnosti. Nabídne 1.5-palcový přehledný a čitelný LCD displej, připojení pomocí Bluetooth 4.2, přesně měřící švýcarský senzor na teplotu a vlhkost v místnosti, napájení pomocí knoflíkové baterie s dlouhou výdrží a také jednoduché přilepení přímo na zeď. Pořídit si můžete tento kousek samostatně za 7.59 euro nebo se rozhodnete hned pro trojici za 19.59 euro.

Dále se pak podíváme na BroadLink BestCon RM4C Mini, který slouží jako centrála k ovládání a časování velké porce chytrých zařízení. Takže všechny vaše gadgety s IR & RF ovladači budou hezky pohromadě s možností ovládat je z chytrého telefonu nebo hlasovými povely. Na výběr budete mít samozřejmě přesně časování zapnutí/vypnutí a spoustu dalších funkcí. Takže veškeré televize, klimatizace, audio systémy, DVD přehrávače a spousta dalších budou plně pod vaší kontrolou. A s pomocí platforem jako Amazon Alexa nebo Google Home klidně i jen hlasovými povely. K mání je jen za 12.99 euro.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.