Přestože byl skládací telefon Motorola Razr představen na konci loňského roku, jeho prodeje jsou odloženy. Svůj podíl na tom má jednak vysoký zájem potenciálních kupců a jednak i problémy s podporou eSIM na čínském trhu. Prodeje by však měly v Číně začít ve druhém kvartálu letošního roku. Ovšem je docela možné, že se Razr začne prodávat i dřív. Na čínské síti totiž Jinn Chen, generální ředitel Lenovo v Číně, zveřejnil pár reálných fotek telefonu a zároveň i prodejní krabice. Ta, stejně jako telefon, má velmi atraktivní design.

Krabice má v půdorysu tvar trojúhelníky a je poměrně úzká a vysoká. Na zadní straně najdeme informace o skládacím telefonu Motorola Razr. Podle dalšího snímku s hlavními specifikacemi uvedenými na krabici si můžeme všimnout, že telefon bude prodáván s 6 GB operační paměti a 128 GB interního úložiště.

K dalším parametrům pak patří 6,2 palcový OLED CinemaVision displej s rozlišením 2142×876 pixelů a poměrem stran 21:9. Sekundární displej má úhlopříčku 2,7 palce a rozlišení 800×600 pixelů. Použitým procesorem je Snapdragon 710. Baterie má kapacitu 2500 mAh a podporu rychlého nabíjení TurboPower s výkonem 15 W. Operačním systémem je Android Pie.

Ve sklopeném stavu najdeme na čelním panelu fotoaparát s rozlišením 16 MPix, světelností f/1.7, EIS, laserový ostřením, automatickým ostřením a duálním LED bleskem. Nad hlavním displejem je v horním výřezu uložen 5 MPix fotoaparát se clonou f/2.0. U čínské verze telefonu se očekává i podpora 5G. Jaká však bude cena na čínském trhu není známo. V USA by se měl Razr prodávat za zhruba 1400 dolarů, a to je poměrně hodně.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.