Máme za sebou už skoro dva týdny Nového roku a nadšení z oslav už asi pomalu vyprchalo. Čínský Nový rok se ale teprve blíží a tak není žádným překvapením vidět novoroční akce po celý leden. Sice netušíme, ke které verzi Nového roku se vztahují, ale to může být nakonec zákazníkovi asi jedno. Nejdůležitější jsou snížené ceny v akcích na některé zajímavé produkty. A jako další přijde na řadu s novoroční akcí e-shop Allgamekey, kde můžete najít celou řadu softwarových klíčů za výborné ceny.

V nabídce jsou ty hlavní prodejní hity Microsoftu, ať už se jedná přímo o některou z variant Windows, nebo kancelářského balíku Office. A na všechny níže uvedené kousky se vztahuje i speciální slevový kupón AGKN35 na plných 35 % dolů. Takže co všechno si můžete v limitované slevové akci na Allgamekey pořídit ? Není toho málo.

A internetový obchod Allgamekey se snaží i v oblasti zákaznické podpory, takže se určitě nejedná jen o prodej z pofidérních rezerv. Obchod nabízí plnou garanci funkčnosti prodávaných softwarových klíčů a roční servisní záruku na případné problémy. K dispozici je 24/7 zákaznická online linka, takže se jednoduše dovoláte pomoci v případě nějakých problémů. Kromě plateb pomocí klasických kreditních a debetních karet lze navíc zvolit i Paypal, což potěší i chorobně opatrné tvory mezi námi.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.