Ani v neděli vás neochudíme o pořádnou porci produktů, které jsou nabízeny v bleskových prodejích za nižší ceny. Konkrétně projdeme stránky e-shopu Cafago. Do našeho výběru se dostávají dvě 3D tiskárny, které si získávají stále větší popularitu. Tiskárny navíc můžete pořídit z německého skladu Cafago s expresním doručením.

3D tiskárna Anet ET4

3D tiskárna Anet ET4 se vyznačuje novým modulárním designem, díky kterému není složení tiskárny otázkou hodin, ale zhruba 10 minut. Jedná se o kompaktnější model s tiskovou plochou 220×220×250 mm. Určitě potěší nejen kvalitní kovové zpracování, ale i nová hliníková deska s temperovaným sklem. Dále pak automatické vyrovnávání, či dotykový 2,8 palcový LCD displej pro jednoduché ovládání.

Samozřejmostí je i automatická detekce tiskové struny, nebo navázání tisku po přerušení. Podporováno je jako vždy i široké spektrum materiálu tiskových strun. Momentálně je navíc tiskárna Anet ET4 v akci na e-shopu Cafago a bleskové prodeje srazily cenu až na pouhých 148,48 euro. Jak již bylo řečeno, tak jde o dodávku z německého skladu, takže cena je konečná bez dalších celních a daňových doplatků.

3D tiskárna CREALITY CR-10S Pro

3D tiskárna CREALITY CR-10S Pro je sice opět DIY kit k sestavení zákazníkem samotným, ale její parametry a funkce se vymykají běžnému průměrů. Maximální rozměry pro 3D tisk je třeba velmi dobrých 300×300×400 mm. Tiskárna disponuje vylepšeným automatickým vyrovnáváním, funkcí navázání tisku nebo automatickou detekcí tiskové struny.

Nový motherboard V2.4.1 je zárukou ještě přesnější práce a díky značkovému 480 W zdroji trvá nahřátí na potřebných 110℃ jen pouhých 5 minut. A potěší určitě i barevný dotykový displej nebo široká podpora tiskových strun včetně materiálů PLA, ABS, TPU nebo karbonových vláken. A cena v současné akci s bleskovými prodeji klesla opravdu výrazně, protože je 3D tiskárna CREALITY CR-10S Pro k mání momentálně jen za 405,39 euro s dopravou zdarma z německého skladu e-shopu Cafago.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.