Toužíte po pořádném parťákovi k vaší velké televizi ? Potom určitě hledáte výkonný TV box, ideálně od velké značky a vybavený velmi dobrými parametry. A samozřejmě by mu neublížila ani nízká cena, že… Pokud je tohle všechno pravda, tak se vám bude dnešní nabídka určitě líbit. Všechny výše zmíněné podmínky totiž splňuje poslední generace TV boxu od Xiaomi, která je navíc momentálně k mání v bleskových prodejích e-shopu Gearbest. Stojí tedy Xiaomi Mi TV Box S za pozornost ?

Podle našeho názoru určitě, protože se jedná o jede ze zákaznicky nejpřívětivějších TV boxů. Xiaomi Mi TV Box S je vybaven quad-core procesorem Amlogin S905X se 2 GB RAM a 8 GB vnitřní paměti, takže výkonu je dostatek i na obsah ve 4K rozlišení se 60 fps a HDR. Zkrátka nepřijde ani podpora kvalitního zvuku, protože je podporováno DTS a Dolby Plus. Potěší i jednoduché zrcadlení obrazu vašeho telefonu, tabletu nebo laptopu, případně hlasové ovládání s Google Assistant díky vestavěnému mikrofonu dálkového ovládání. A protože vše běží na platformě Android TV se systémem Android 8.1, tak je samozřejmě k dispozici celá škála aplikací přesně pro vaše potřeby.

Xiaomi Mi TV Box S je momentálně dostupný na e-shopu Gearbest v bleskových prodejích jen za 59.99 dolarů a samozřejmě se jedná o mezinárodní evropskou verzi se správným kolíkem nabíječky. Takže pokud se opravdu rozhlížíte na trhu a hledáte jednoduše ovladatelný TV box s výbornými parametry, tak se s tímto kouskem nemůžete splést.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.