Skládací telefon Motorola Razr byl představen v listopadu/novembri loňského roku a pro mnohé pamětníky původního Razru byl jako zjevení. A dá se říci, že i přesto, že má spíš výbavu střední třídy za poměrně vysokou cenu, nadšení fanoušci jej prostě chtějí. A to i přesto, že původní termín prodejů skládacího telefonu už byl několikrát odložen. Údajným důvodem pro odklad byl právě nečekaný zájem potenciálních kupců, který společnost nemohla uspokojit. Prodeje byly odloženy na neurčito.

Ovšem podle posledního vyjádření výkonného vice prezidenta Lenovo Group, pana Liu Juna, by se Motorola Razr měla dostat na čínském trhu do prodeje ve druhém čtvrtletí letošního roku. Toto prohlášení učinil Liu Jun na právě probíhajícím veletrhu CES 2020 v Las Vegas. Jun také uvedl, že skládací Razr by měl na čínský trh dorazit i s podporou 5G sítí. Do té doby by snad měl být vyřešen i problém s podporou eSIM. Tu čínští operátoři v současnosti nenabízejí z technických důvodů. Razr totiž není dodáván s fyzickým slotem pro SIM karty, ale podporuje pouze eSIM.

Z dalších parametrů skládacího Razru uveďme 6,2 palcový OLED CinemaVision displej s rozlišením 2142×876 pixelů a poměrem stran 21:9. Sekundární displej má úhlopříčku 2,7 palce a rozlišení 800×600 pixelů. Použitým procesorem je Snapdragon 710 s 6 GB operační paměti a 128 GB interního úložiště. Baterie má kapacitu 2500 mAh a podporu rychlého nabíjení TurboPower s výkonem 15 W. Operačním systémem je Android Pie. Ve sklopeném stavu najdeme na čelním panelu fotoaparát s rozlišením 16 MPix, světelností f/1.7, EIS, laserový ostřením, automatickým ostřením a duálním LED bleskem. Nad hlavním displejem je v horním výřezu uložen 5 MPix fotoaparát se clonou f/2.0.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.