Na českém trhu nyní najdete oblíbené hodinky Huawei Watch GT 2 (naši recenzi jste si mohli přečíst zde) v dámské verzi s průměrem ciferníku 42 mm. Hodinky mají 1,2“ AMOLED displej s rozlišením 390 x 390 pixelů a jemností 326 ppi pro bezkonkurenční vizuální zážitek. Huawei Watch GT 2 42mm jsou vybaveny 4GB vnitřní pamětí. Svou oblíbenou hudbu si tak můžete stáhnout a následně ji pomocí Bluetooth pohodlně pustit do sluchátek.

Hodinky nabízí také celou řadu tréninkových programů a dokáží vyhodnotit vaši aktivitu a následně poskytnout tipy pro efektivnější a profesionálnější trénink.

Kromě sportovních aktivit sledují hodinky také váš klidový srdeční rytmus. Přidávají tak další stupeň bezpečnosti pro uživatele, kteří trpí například srdečními vadami. Hodinky vám totiž sami pošlou připomenutí ve chvíli, kdy vaše srdeční frekvence zůstane v klidovém stavu nad 100 bpm nebo nižší než 50 bpm po dobu více než 10 minut. Tyto limity, stejně jako ostatní informace, si můžete přizpůsobit a zkontrolovat v aplikaci Huawei Zdraví.

Huawei Watch GT 2

Tak jako ostatní modely z této řady se i chytré hodinky Watch GT 2 42mm pyšní skvělou výdrží baterie. Na jedno nabití zvládnou až 7 dní. Zákazníky určitě potěší také uživatelské prostředí v českém jazyce.

Huawei Watch GT 2 42mm jsou dostupné v barvách Gravel Beige nebo Rose Gold s ocelovým řemínkem Milanese. Doporučená cena modelu Gravel Beige je 5 999 Kč, u verze Rose Gold je cena stanovena na 6 999 Kč. Takže pokud byste chtěli pořídit své dámě trochu luxusněji vypadající chytré hodinky, které ale nebudou stát celou vaší výplatu, tak nyní máte tu možnost.