Poslední počin od Xiaomi pořádně zatřásl mobilním světem, protože Xiaomi CC9 Pro (neboli pro globální trhy pojmenované jako Xiaomi Mi Note 10) se povedlo hned několik husarských kousků. Za prvé máme možnost vidět 108 Mpix hlavní foto-senzor v akci a také se konečně podařilo Xiaomi prorazit do těch nejvyšších pater hodnocení kvality fotografií. To vše navíc zabalené v telefonu, který stále (i cenově) patří do vyšší střední třídy a ne do samotného high-endu. A my pro vás dnes máme hezky tučný slevový kupón na tento telefon z e-shopu Gearbest, navíc z polského skladu se všemi evidentními výhodami.

Xiaomi Mi Note 10 má parádní výbavu se vším všudy a může nabídnout třeba zakřivený 6,47-palcový AMOLED FullHD+ displej s integrovanou čtečkou otisků prstů, procesor Snapdragon 730G, 6 GB RAM, 128 GB vnitřní paměti, velmi nadprůměrnou 5260 mAh kapacitu baterie se super rychlou 30W nabíječkou, NFC čip, 3.5 mm sluchátkový audio jack a spoustu dalšího. Hlavní pozornost je ale upřena na pětici zadních fotoaparátů 108 Mpix + 12 Mpix portrétový senzor + 5 Mpix telefoto + 20 Mpix ultra-wide + 2 Mpix makro, nebo 32 Mpix selfie kamerku.

A kdy jindy než v prvních dnech nového roku se hodí přijít s velmi sympatickým slevovým kupónem, který cenu Mi Note 10 srazí až na plných 439.99 dolarů. Stačí na stránkách e-shopu Gearbest využít náš speciální slevový kupón GBXMNTFR01 a pak už jen čekat, až telefon dorazí. A to bude rychle a bez doplatků, protože je k mání z polského skladu bez daňových a celních doplatků. Xiaomi Mi Note 10 je prostě po všech stránkách obřím úspěchem značky a rozhodně nezklame žádného zájemce o tento kousek.