Nová generace telefonů OnePlus určitě dorazí během prvního pololetí 2020 (spíše dříve než později) a fandové už netrpělivě čekají. A možná se konečně po dlouhých letech od své oblíbené značky dočkají i modelu pro střední třídu. Jen málokdo už totiž pochybuje o představení OnePlus 8 Lite, což by znamenalo navýšení počtu modelů v generaci ze dvou na tři. A možná už firma dokonce telefon ukázala i veřejnosti, protože se asi mihl během talk show s šéfem OnePlus, Petem Lau. Tedy alespoň prototyp telefonu nebo spíše maketa.

Během rozhovoru se totiž na stole v místnosti nacházela krabice s rozličnými telefony značky a jedním z nich by měl být právě i OnePlus 8 Lite. Pokud se podíváte na obrázek níže, tak by to měl být modrý telefon úplně napravo. Podobný kousek jsme zatím neměli možnost v minulosti vidět a vše souhlasí také s nedávnými neoficiálními CAD rendery. Podle všeho by tak telefon měl mít trojitý zadní fotoaparát a protože nikde není k vidění na zádech přístroje čtečka otisků, tak bude asi integrovaná v displeji. Což by také s největší pravděpodobností indikovalo AMOLED displej.

Jedná se samozřejmě jen o velmi nepodložené spekulace založené na jednom obrázku, takže vše berte s rezervou. Oficiálně totiž OnePlus 8 Lite ještě ani nebylo potvrzeno, natož aby se hovořilo o konkrétních specifikacích. Analytici i tak očekávají odlišení od vlajkových modelů hlavně použitým procesorem. Lite model by tak asi měl disponovat Snapdragonem 765G na rozdíl od plnokrevného Snapdragonu 865 u standardní a Pro varianty. Ale definitivně si na vše budeme muset ještě pěknou chvíli počkat.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.