První celý týden v novém roce nám právě odstartoval, takže je nejvyšší čas probudit z alkoholového oparu i nákupní nadšení. A v tom samozřejmě mohou pomoci nabídky levných čínských produktů, které vám samozřejmě budeme servírovat i nadále. Dnes to bude dvojice zajímavých kousků v podobě TWS bezdrátových sluchátek Bluedio T-elf 2 a chytrých hodinek KOSPET PROBE. Obojí k mání z obřích zásob produktů a prodejců na Ebay.

Bluedio T-elf 2 jsou bezdrátová sluchátka do uší a díky TWS (True Wireless) technologii jsou využitelná i jednotlivě. Mohou nabídnout kvalitní 6mm drivery pro solidní zvuk, auto-indukční technologii pro zastavení přehrávání po vyndání z uší, patentovanou VFT (Vertical Flow tech) technologii pro Hi-Fi zvuk voděodolnou certifikace IPX6 a plně dotykové ovládání. Připojení je pomocí moderního Bluetooth 5.0 a podporovány jsou protokoly A2DP, AVRCP, HSP nebo HFP. Baterie by měla vydržet zhruba 5-6 hodin činnosti a k mání je i 650 mAh nabíjecí box. Koupit je můžete za 15.49 euro.

Posuneme se dále k chytrým hodinkám KOSPET PROBE, které určitě také stojí za pozornost. Tělo hodinek je vyrobeno z kombinace zinko-hořčíkové slitiny a uhlíkových vláken a displej kryje temperované 9H sklo. Displej je kruhový IPS s úhlopříčkou 1,3-palce a rozlišením 240 x 240 pixelů. Hodinky samozřejmě podporují sledování celé řady sportovních aktivit, měření srdečního tepu, krevního tlaku, spánkového režimu a další. Baterie s kapacitou 250 mAh slibuje až 15 dní výdrže na jedno nabití. Potěší i vodotěsná certifikace IP68 nebo přítomnost G-senzoru. Pásek je silikonový, ale samozřejmě jde i vyměnit. Navíc vše k dostání jen za 28.99 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.