I když na našich silnicích nepanuje naprosté šílenství, jako třeba v některých (nejen) asijských zemích, tak je pořízení DVR kamerky rozhodně dobrým nápadem. Přece jen nevíte, kdy se vám záznam jízdy bude hodit v případě dopravní nehody nebo problémů s policií. A pro druhý případ se vám může hodit i detekce radaru, abyste zbytečně neplatili pokutu za zlehka překročenou doporučenou rychlost. Protože nevěříme, že by někdo z našich čtenářů byl opravdový pirát silnic. Jednu takovou 2-v-1 DVR kamerku a antiradarem pro vás dnes máme z nabídky slev na e-shopu Tomtop.

Tato DVR dash kamerka 8500EN je sice jen poměrně základní model, ale všechno důležité zvládne s grácii. Záznam 720p videa je ukládán ve smyčce na SD kartu, případně je kamerka vybavena i detekcí pohybu a G-senzorem pro automatické zapnutí. Senzor má 5 Mpix se 170-stupňovým úhlem záběru a nezalekne se ani tmy díky nočnímu vidění. Vše pak jasně vidíte na 2-palcové obrazovce. Antiradar pak pasivně detekuje laserový signál radaru a upozorní vás zvukovým signálem na případné obtíže. Takže pokud hledáte univerzální DVR gadget to auta, tak by se vám tento kousek mohl líbit.

Navíc je k mání na e-shopu Tomtop momentálně v bleskových akcích jen za 31.99 dolarů, což za 2-v-1 univerzální DVR zařízení není rozhodně mnoho. Ale je to jen jedna z mnoha novoročních slev tohoto e-shopu, protože úspěšný vstup do roku 2020 se musí oslavit. A na Tomtopu na to jdou s až 60 % slevami na zásoby ze svých skladů, takže se určitě vyplatí mrknout na stránky novoroční slevové akce a určitě tam objevíte něco zajímavého.