Nové koště dobře mete a vkročit do Nového roku tou správou nohou je určitě žádoucí. A usnadnit tento vstup Vám může i dnešní novoroční nabídka starých známých z GoodOffer24, kde najdete celou řadu softwarových klíčů za výborné ceny. A v roce 2020 se v obchodě rozšoupli, protože slevy na některé (velmi vybrané) produkty Microsoftu spadly až o 98 ! K tomu ale musíte trochu pohledat na stránkách obchodu v kompletním seznamu novoročních slev.

A protože i ostatní softwarové klíče jsou s pořádnými slevami, tak pro vás máme jeden pořádně masivní slevový kupón. Tím z ceny srazíte plných 30 %, což určitě neublíží. Takže si zapamatujte exkluzivní kupón JGNY30. Co s ním pak konkrétně pořídíte a za kolik ?

Pořád se vám to na novoroční slevy zdá málo ? Inu potom musím ještě trochu přiložit pod kotlem, protože některé nabídky na Microsoft Office 2019 a balíčky s nimi jsou k mání ještě mnohem výhodněji. Uplatnění totiž najde slevový kupón JCM40 na 40% slevy !

A internetový obchod GoodOffer24 se snaží i v oblasti zákaznické podpory, takže se určitě nejedná jen o prodej z pofidérních rezerv. Obchod nabízí plnou garanci funkčnosti prodávaných softwarových klíčů a roční servisní záruku na případné problémy. K dispozici je 24/7 zákaznická online linka, takže se jednoduše dovoláte pomoci v případě nějakých problémů. Kromě plateb pomocí klasických kreditních a debetních karet lze navíc zvolit i Paypal, což potěší i chorobně opatrné tvory mezi námi.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.