Mezi populární herní telefony loňského roku bezesporu patřil i přístroj Black Shark. Poslední model, Black Shark 2 Pro, byl představen loni o prázdninách. A podle všeho to vypadá, že hned z kraje letošního roku bychom se mohli těšit na další kousek s názvem Black Shark 3. Zvěsti z Číny tvrdí, že k jeho představení by mohlo dojít už v průběhu příštího měsíce. A abychom si mohli udělat aspoň rámcovou představu o jeho výbavě máme tu i něco málo informací o očekávaných parametrech.

Black Shark 3 by měl dostat top procesor Snapdragon 865. K dalším parametrům by měla patřit vysoká obnovovací frekvence obrazovky a rychlé nabíjení s výkonem 30 W nebo i s vyšším výkonem. I baterie by měla dostat solidní kapacitu 4700 mAh. Pokud jsou tyto zprávy pravdivé, měl by být letošní model herního telefonu ve výše uvedených specifikacích vylepšen oproti modelu Black Shark 2 Pro. Ten má procesor Snapdragon 855 Plus, baterii s kapacitou 4000 mAh a rychlé nabíjení s výkonem 27 W.

Bohužel, zatím nejsou k dispozici informace o velikosti a rozlišení displeje, parametrech fotoaparátů a designu telefonu. Je však pravděpodobné, že výrobce buď udrží specifikace modelu 2 Pro a dost možná bychom se i v těchto parametrech mohli dočkat jistých vylepšení. Je navíc téměř stoprocentně jisté, že Black Shark 3 bude mít podporu 5G sítí. A doufáme i v operační systém Android 10, stereo reproduktory a nebo vylepšené kapalné chlazení.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.