Před pár týdny nám čínská značka OnePlus poprvé v historii slíbila účast na nadcházejícím veletrhu CES 2020 a při té příležitosti se určitě bude chtít vytáhnout. Ačkoliv je ještě příliš brzy na příchod nové generace vlajkových modelů, tak mají v plánu vytáhnout z rukávu jedno tajemné eso. Tím by měl být telefon pojmenovaný prozatím jako OnePlus Concept One. A na Twitteru firmy se dnes objevil i první teaser na tento model. Jako obvykle se jedná spíše o návnadu a navození atmosféry, než nějaké konkrétní odhalení. I tak ale můžeme z videa něco málo vyčíst.

Z teaser videa to vypadá, že OnePlus Concept One se poveze na vlně extrémně zakřivených „waterfall“ displejů. Displej vypadá ještě více zakřivený než u OnePlus 7 Pro, ale nic bližšího o něm netušíme. Kovový rám těla telefonu je pak potažen zlatavým nátěrem a na boku můžeme vidět i typické Alert Slider „šoupátko“. Ale to pravé překvapení přijde při letmém pohledu na zadní stranu telefonu. Trojitý zadní fotoaparát s vertikálně orientovanými senzory a LED bleskem totiž není na první pohled vidět. Toho je dosaženo vizuálním trikem díky nové technologii „shifting glass“. Zajímavé.

Další zvláštní (a zajímavý) designový prvek zadního panelu je i orámování umístění senzorů fotoaparátu. Tenké linie připomínají tvarem láhev od šampaňského, ale protože teaser je jen bleskový, tak je příliš brzy vše soudit. Alespoň, že čočky senzorů fotoaparátu nevystupují z těla telefonu. Do zahájení veletrhu CES 2020 se určitě dočkáme i dalších teaserů, protože OnePlus si v podobném přístupu libují. Uvidíme kam přesně se OnePlus Concept One zařadí, zda se bude jednat o další odnož špičkových modelů, nebo se firma pokusí splnit slib o midrange kousku soupeřícímu s Redmi a Realme. Těšíme se.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.