Bezdrátová sluchátka značky Haylou už určitě pro spoustu z vás nejsou žádnou velkou novinkou a měli jsme možnost na trhu vidět jak základní, tak Pro verzi. Ale značka tvořící pod záštitou ekosystému Xiaomi má ještě jiné plány a cíle, takže světlo světa nedávno spatřila i zbrusu nová varianta sluchátek Haylou GT1 Plus. Ty nabízí některá zásadní vylepšení a parametry, takže by byla určitě škoda se na ně nepodívat blíže. Navíc jsou v prvních prodejích v akci za velice sympatické ceny, například na obřím tržišti Ebay.

Haylou GT1 Plus samozřejmě patří mezi bezdrátová TWS sluchátka s oddělenými kanály, takže se dají klidně využívat i jednotlivě. Hlavní devizou je pal použití Bluetooth čipu Qualcomm QCC3020, díky kterému je přenos zvuku nejen pomocí moderního BT 5.0, ale dočkáme se i dalších vymožeností. Zvuk je totiž dekódován pomocí dvou HD kodeků a obvyklý AAC doplní i bezztrátový AptX. Bonusem je také přítomnost duálních technologií potlačování okolních ruchů pro mikrofony s DSP + CVC. Sluchátka jsou velmi lehká s pouze 3.9 g váhy a kromě 7.2 mm biologické zvukové membrány mají i voděodolnou certifikaci IPX5. Na jedno nabití vydrží zhruba 5 hodin přehrávání a s využitím 310 mAh nabíjecího boxu s USB Type-C portem pak až 18 hodin. A nepřijdete ani o dotykové ovládání či podporu hlasových asistentů jako je Siri nebo Google Assistant.

Sluchátka Haylou GT1 Plus navíc nejsou ani nijak přehnaně drahá, protože je na Ebay najdete v akci momentálně jen za 20.71 euro. To za podobně velice slušně vybavený produkt opravdu není mnoho a můžete si tak udělat radost malým dárkem klidně i po Vánocích. Tak co na ně říkáte ?

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.