Společnost Vivo se pomalu chystá na představení telefonu Vivo S1 Pro v Indii. Pokud máte pocit, že je tento telefon již na světě, nemýlíte se. S1 Pro byl už jednou představen, a to letos na jaře a byl prodáván výhradně na čínském trhu. Nutno také dodat, že svým designem tak trochu připomínal jiný Vivo telefon, konkrétně V15 Pro. A aby toho nebylo málo, byl i v minulém měsíci na Filipínách představen přístroj s označením Vivo S1 Pro, ale jeho parametry se od původní verze poměrně dost lišily.

Stejně tak tomu bude i u Vivo S1 Pro, který bude představen 4. ledna/januára v Indii. Parametry budou zhruba stejné jako u čínské verze, ale dočkáme se zcela přepracovaného designu. Zejména zadní panel a hlavní fotoaparát doznají změny. Kameru budou tvořit čtyři snímače uložené do kosočtvercového modulu, který bude umístěn ve středu horní části zad. Podle informací, které se objevily na oficiálním twitterovém účtu Vivo India a nebo na stránkách Amazonu, bude mít primární senzor rozlišení 48 Mpix. Doplní jej širokoúhlý 8 MPix snímač, 2 Mpix makro objektiv a další 2 MPix senzor pro hloubku ostrosti.

Změnu najdeme i v případě přední 32 MPix kamery. Ta byla u původní verze pop-up, nyní bude uložena do kapkovitého výřezu. K dalším parametrům patří 6,38 palcový Super AMOLED displej s rozlišením 2340×1080 pixelů. Telefon by měl pohánět procesor Snapdragon 665, který doplní 8 GB operační paměti a 128 GB interního úložiště. Snímač otisků bude integrován do displeje, baterie bude mít kapacitu 4500 mAh a podporu rychlého nabíjení s výkonem 18 W. Odhadovaná cena pro indický trh je 19990 indických rupií, což je zhruba 280 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.