Vánoční svátky jsou už za námi a pomalu se tak musíme začít znovu smiřovat s návratem do pracovního procesu. Sice nám do toho ještě vtrhnou novoroční oslavy, ale to už je jen pár dní. Do nového roku se také určitě hodí vybavit novým softwarem, případně zase prodloužit licence k tomu stávajícímu. A do Nového roku nám popřejí i šikulové z e-shopu Keysworlds, kde pro fanoušky nachystali celou řadu zajímavých slev a kupónů.

A vše co musíte udělat ke získání 35 % slevy na spoustu softwarových klíčů na KeysWorlds je zadání slevového kupónu KWNY35. Jednoduché milý Watsone. A které nabídky bychom s touto slevou mohli vypíchnout ? Není jich málo, například :

A abyste byli pořádně připraveni i do roku 2020, tak určitě potřebujete spolehlivou ochranu před digitálním nebezpečím, viry a všemožnými internetovými breberkami. K tomu se vám budou určitě hodit balíky antivirů a bezpečnostních programů ve slevě. K tomu navíc dostanete i slevu plných 25% s kupónem KWNY25. Třeba ty následující :

Samozřejmě na jejich stránkách nenajdete jen ty základní softwarové produkty od Microsoftu, ale dají se koupit i PC hry ze Steamu, Originu, Uplay či Battle.netu, případně další věci z obchodů pro XBOX nebo Playstation. Výhodou jsou i platby Paypalem nebo 24/7 zákaznická podpora obchodu, protože zvrtnout se v oblasti softwaru něco může skoro vždy.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.