Produkty obří čínské firmy Xiaomi už dávno nejsou náhodnými návštěvníky na tržišti Ebay a můžeme tam najít celou škálu jejich modelů za velmi solidní ceny. A těsně před Vánocemi pro vás máme narychlo ještě dva produkty z jejich stáje, konkrétně Mi Wi-Fi Amplifier 2 a elektrický zubní kartáček Mijia T100. U obou se samozřejmě jedná o produkty z ekosystému Xiaomi a kvalita za rozumnou cenu je tak zaručena. Takže kdo ví, třeba vás přesvědčí k poslednímu rychlému nákupu před samotnými svátky.

U Wi-Fi Amplifier 2 se jedná už o druhou generaci tohoto zesilovače Wi-Fi od Xiaomi a tak může nabídnout duo antén a rychlosti až 300Mbps a velmi jednoduché nastavení. Není nutné žádné složité instalace ovladačů, stačí jen vše zapojit a využívat dokonce i stejné parametry, jména a heslo dosavadní sítě. Zesilovač je navíc napájen jen pomocí USB portu, který je navíc otočný až o 180-stupňů, takže si ho nastavíte opravdu tak jak potřebujete. Jak vidíte na obrázcích, tak se navíc jedná o velmi kompaktní tyčinku, která nezabere mnoho místa. Navíc je k mání za hubičku, momentálně jen za 6.59 euro.

Vyznavače elektrických zubních kartáčků by mohl naopak zaujmout model Xiaomi Mijia T100. Ten má jednoduchý design s lehkou konstrukcí o hmotnosti pouhých 46 gramů. Kartáčová hlava je osazena měkkými štětinami, které snadno vyčistí i mezizubní prostory. Kartáček má také certifikaci IPX7, což znamená, že jej lze opláchnout pod tekoucí vodou. Vysoké vibrace, konkrétně až 16500 vibrací za minutu, efektivně odstraní zubní plak a zubní kámen. Nastavit si vibrace můžete ve dvou režimech, a to v standardním a šetrném, nastavit si můžete i dvouminutové čištění zubů. Baterie kartáčku by na jedno nabití měla vydržet až 30 dní běžného používání. Na stránkách Ebay si můžete tento elektrický kartáček Mijia T100 koupit jen za 6.55 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.