Pokud jste šťastným majitelem osobního automobilu, tak máte kromě spousty radostí určitě i spoustu starostí s výbavou a povinnostmi. Mezi ty patří v dnešní době určitě i pořízení DVR auto kamerky, která je neocenitelným pomocníkem nejen při dopravních nehodách, ale i nedorozuměních s policisty či dalšími účastníky silničního provozu. Nemluvě o jasných výhodách při parkování. A dnes je pro vás v nabídce e-shopu Cafago jedna zajímavá DVR auto kamera hned s trojicí senzorů za akční cenu v bleskových prodejích.

A co od ní můžeme tedy očekávat ? Dvě z kamerek jsou zabudované přímo do 4-palcového IPS displeje, který samozřejmě „přicucnete“ do té správné pozice v autě. Přední kamerka zvládne širokoúhlý 720p HD 170° záběr, vestavěná sekundární pak pokryje vnitřek vozu se 110° záběrem. Třetí doplňková kamerka je pak primárně určena pro parkování a zvládne 120° úhel záběru. Všechny pak nahrávají do AVI s kompresí pomocí kodeku H.264 a samozřejmostí je i loop, G-senzor pro automatickou aktivaci a spousta dalších funkcí. Záznam je ukládán na paměťovou kartu a ve výbavě kamerek nechybí ani noční režim.

Na e-shopu Cafago je pak tato multifunkční trojitá DVR auto kamera v akci jen za 19.49 euro. Díky bleskovým prodejům platným až do konce roku pak opravdu za velmi šikovnou věcičku do auta nezaplatíte žádnou přemrštěnou cenu. A kamerka se určitě vyplatí, minimálně pro klid duše.