Masivní úspěch jablečných sluchátek Airpods samozřejmě odstartoval vlnu napodobitelů v naději o zopakování fantastických prodejních čísel. Jeden takový kousek pro vás máme dnes v akci na e-shopu Gearbest a Xiaomi se popravdě s originalitou pojmenování příliš nevytáhli. Jejich verze sluchátek se nazývá Xiaomi Air 2. Je tu tedy jasný odkaz k původu inspirace. Ale to koneckonců není až tak důležité, protože se jedná o velmi zajímavý kousek za solidní cenu. My k tomu přihodíme i slevový kupón.

Skutečně bezdrátová sluchátka Xiaomi Air 2 toho mohou nabídnou celou řadu, ale sluší se vypíchnout ty hlavní prodejní taháky. Těmi určitě budou pokročilé technologie, jako je bezztrátový LHDC Bluetooth kodek pro dekódování audia nebo potlačení okolních ruchů ENC s duálními mikrofony. Dále podpora hlasového asistenta XiaoAI a samozřejmě i samotné připojení pomocí Bluetooth 5.0. Sluchátka mají velký 14,2 driver pro kvalitní zvukové podání. Nechybí dotykové ovládání, automatické párování, IR indukční detekce nasazení nebo automatické dobíjení v boxu. Výdrž by se na jedno nabití měla pohybovat kolem 4 hodin.

My pro vás dnes máme i podpůrný slevový kupón ve tvaru GBMITWAIR3, se kterým se na e-shopu Gearbest dostanete s cenou až na velmi hezkých 53,99 dolarů. Nejedná se o žádný no-name produkt, ale o regulérního konkurenta právě Aipods, takže se na tato výborná TWS sluchátka určitě minimálně mrkněte.