Chytré náramky patří k nejoblíbenějším chytrým nositelnostem, protože mají na rozdíl od hodinek spoustu výhod. A tím nemyslíme jen obecně nižší ceny, ale hlavně v drtivé většině neporovnatelnou výdrž na baterii nebo menší rozměry a váhu. A nová generace chytrého náramku od Huawei k tomu ještě přidává spoustu dalších vymožeností. Takže co od Huawei Band 4 Pro můžeme čekat ?

Huawei Band 4 Pro se může pochlubit 0.95-palcovým barevným AMOLED displejem s rozlišením 240 x 120 pixelů, který zvládne zobrazení až 40 čínských znaků najednou. Na výběr máte z plné stovky různých ciferníků a samozřejmě si časem můžete stáhnout a nainstalovat další z externích zdrojů. V nabídce náramek v třech barevných provedeních – růžové, červené a černé. Tělo náramku je z broušeného kovu a řemínek je pak z šetrného silikonového materiálu. Oproti minulé generaci je mírně odlišný nabíjecí konektor a musíte využít nabíjecí kolébku.

Nová generace chytrého náramku má i vestavěný NFC čip, ale ten je v našich podmínkách bohužel stále jen na okrasu. Mnohem důležitější je pak přítomnost samostatného GPS čipu, takže může fungovat třeba pro sledování trasy běhu nebo chůze i bez nutnosti připojeného telefonu. A když už jsme u fitness funkcí, tak Band 4 Pro má 11 specializovaných sportovních režimu schopných sledování až 127 různých sportovních dat. Kromě monitoringu srdečního tepu zvládne náramek i sledovat okysličení krve.

Jako většina chytrých náramků od velkých značek je nastavená cena velmi příznivá a zdaleka nedosahuje úrovně chytrých hodinek. Na Ebayi tento náramek seženete například jen za 53.49 euro, což za novinku není až taková suma.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.