Rodina chytrých světel Xiaomi Yeelight toho může nabídnout opravdu celou řadu a na našich stránkách tyto kousky rozhodně nejsou žádnými nováčky. Dnes pro vás ale nemáme velké modely stropních nebo stolních lamp či lustrů, ale menší kousek v podobě chytré žárovky s retro designem. Mnoha domácnostem se totiž určitě stýská po klasických žárovkách, které už dnes skoro nikde nekoupíte. A právě na tuto nostalgickou notu hraje chytrá žárovka z řady Xiaomi Yeelight, kterou pro vás dnes máme v akci z e-shopu Cafago. Takže je samozřejmostí i velmi příznivá cena.

Retro chytrá žárovka Xiaomi Yeelight opravdu na první pohled vypadá jako stará známá klasická žárovka, ale uvnitř se samozřejmě skrývají také LED diody. Takže se nemusíte obávat spotřeby ani výdrže, žárovka má 6W a plně nahradí staré 60W osvětlení, přičemž by měla vydržet až 15.000 hodin provozu. Závit je univerzální patice E27, takže nebude problém ji namontovat v podstatě kamkoliv. Žárovka nabízí teplotu barev 2700K a jas až 700 lumenů, ale samozřejmě jde o chytrý kousek, takže je vše plně nastavitelné a konfigurovatelné. Vše připojíte pomocí 2.4 GHz Wi-Fi a ovládání pak pokryjete skrze aplikaci Mijia v chytrém telefonu nebo i hlasovými povely díky podpoře platforem jako Google Home, Amazon Alexa, Mijia nebo Apple Homekit.

A pořízením chytré žárovky řady Xiaomi Yeelight se ani příliš neprohnete finančně, protože je momentálně v akci až do 31. prosince v bleskových prodejích na e-shopu Cafago jen za 16.39 euro. Nabídka je z čínského skladu, ale díky nízké ceně se s rezervou vejdete do povoleného limitu a nebudete tak doplácet vůbec nic. Tak proč si neudělat radost dalším kouskem do chytré domácnosti.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.