Vánoce jsou časem dávání dárků nejen rodině a blízkým, ale pro internetové obchody samozřejmě i zákazníkům. Platí to i pro e-shop BZfuture, který si na čas vánoční nachystal jednu opravdovou lahůdku. Pokud si totiž koupíte jeden z poměrně široké nabídky antivirů, tak vám jako bonus zdarma a dárek pod stromeček dají klíč na Windows 10 Pro. To je nabídka, která se dá jen stěží odmítnout, zejména když jsou nabízené antiviry ještě masivně zlevněné.

Jak jistě víte, tak pořízení antiviru, případně ideálně kompletního balíku Internet Security s přibaleným firewallem a dalšími funkcemi, je prvním krokem při instalaci systému nebo nového počítače. A v zásobárně na webu BZfuture jsou v této kategorii k dispozici velmi zajímavé kousky od těch největších jmen v branži, jako je Avast, McAfee nebo Kaspersky. Takže například tyhle lahůdky :

Vše je velmi jednoduché, stáhnete si antivirový software z oficiálních zdrojů a pak ho jen aktivujete klíčem, který dostanete po objednávce mailem z BTfuture.

Stejně tak je jednoduchá aktivace Windows 10 hned při instalaci, případně ještě můžete změnit typ licence z Home na Pro pokud již máte systém nainstalovaný. Stačí zabrousit do Nastavení – Systém- O systému – Změnit kód Product Key.

Na webu BZfuture je k mání celá řada ještě dalších slev, takže určitě neublíží se na něj mrknout a vše si pečlivě probrat. Ty nejzajímavější jsme vypsali výše, protože tyto antiviry mají opravdu velmi solidní slevové škrty a navíc klíč na Windows 10 Pro zdarma určitě potěší. Web BZfuture je navíc už zavedenou značkou, která na trhu operuje od roku 2008 a není tak důvod k obavám.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.