Představovačka chystané řady telefonů Vivo X30 je už na dostřel, takže se nesmíme divit tomu, že nás ať už tipaři, nebo samotný výrobce zásobí informacemi o těchto telefonech. Podle renderovaných snímků, které se na síti objevily před pár dny, si můžeme udělat rámcový obrázek o tom, jak budou telefony vypadat. Dneska k nim přihodíme i reálné fotky. A aby toho nebylo málo, mrkneme se i na fotky, které byly údajně telefonem nafoceny.

Telefony řady Vivo X30 budou představeny už zítra. Takže si ještě před tím můžeme doplnit mozaiku o pár dalších střípků a rozšířit informace o modelech X30 a X30 Pro. Nejdřív omrkneme reálné fotky telefonu verze X30. Ty vlastně dokazují to, co už známe z renderovaných snímků. Je tedy potvrzena „díra“ v displeji pro přední 32 MPix kameru. Ta by měla mít inovovaný portrétní režim. Stejně tak fotka zadního panelu potvrdila fotoaparát se čtyřmi snímači. Ten by měl být poskládán z primárního 64 MPix senzoru, 32 MPix sekundárního snímače, širokoúhlého 8 MPix objektivu a 13 MPix periskopového teleobjektivu s až 60× digitálního zoomu.

A když už se bavíme o foto výbavě, určitě nebude od věci se podívat na první foto výstupy, které z Vivo X30 vylezly. Najdeme je na čínské síti a ruku do ohně za ně nedáme. Exify totiž opět chybí. Ale proč se na ně nepodívat, že? Fotky údajně nafotil produktový manažér Vivo a je na nich zobrazeno panorama Pekingu. To by samo o sobě nebylo až tak zajímavé. Zajímavé by však mohlo být to, že bylo zazoomováno na jednu z hlavních budov, konkrétně na CM Center. Ta je v panoramatu celkem nenápadná, ale po využití zoomu u Vivo X30 je poměrně dobře čitelný i nápis na budově. Tyto snímky by mohly tedy potvrdit, že hlavní fotoaparát a jeho výbava budou skutečně hlavním tahákem telefonů této řady.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.