Značka Realme se po vydání své vlajkové lodi, telefonu Realme X2 Pro, chystá i na špičková bezdrátová sluchátka Realme Buds Air. Půjde o první skutečně bezdrátová sluchátka společnosti. Budou uvedena už za pár dnů, a to 17. prosince/decembra v indickém Dillí. Podle informací na oficiálním twitterovém účtu Realme budou tato sluchátka v prodeji ihned po představení na Flipkartu a nebo na stránkách Realme.com.

A aby byli případní kupci na sluchátka Realme Buds Air připraveni, generální ředitel společnosti, pan Madhav Sheth, odhalil některé z jejich parametrů. K dispozici jsou i informace o ceně. Co tedy můžeme od těchto bezdrátových sluchátek očekávat? V první řadě je to podpora bezdrátového nabíjení, které bude kompatibilní s jakoukoli Qi bezdrátovou podložkou. Sluchátka budou dále podporovat technologii Bluetooth 5.0 a po vyndání z pouzdra se automaticky spárují s přehrávacím zařízením. Na jedno nabití by Realme sluchátka údajně vydržet až 17 hodin běžného provozu. Na stav nabití upozorní zelená LED dioda.

Sluchátka by měla nabídnou velmi kvalitní zvukový výstup díky 12mm měniči s funkcí Dynamic Bass Boost pro zvýraznění basů. Buds Air budou podporovat i kodek AAC. Na těle sluchátek najdeme dotykové ovládací prvky. Jednoduchým poklepem lze tedy přehrávat nebo pozastavit přehrávání hudby. Hráči mobilních her by mohli ocenit i speciální režim pro hry nebo duální mikrofon s aktivním potlačením okolního hluku. Cena sluchátek zatím není oficiálně potvrzena, ale podle tipařů by se měla pohybovat kolem 4999 indických rupií, což je v přepočtu zhruba 71 dolarů. Sluchátka by měla být nabíźena ve třech barevných variantách, konkrétně ve žluté, bílé a černé. Je velmi pravděpodobné, že se Realme Buds Air dostanou i na globální trhy, ale pravděpodobně se tak stane až v příštím roce.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.