Lednový veletrh CES 2020 v Las Vegas se možná dočká jedné velké překvapivé události, tedy pokud budeme věřit včerejšímu tweetu ze strany čínského OnePlus. Šéf firmy Pete Lau v něm totiž slibuje předvedení „něčeho speciálního“ a odborníci si mohou ukroutit hlavy. Třeba Sascha 5Gan z PCMag ve svém tweetu spekuluje, zda půjde o mobilní produkt, ale může se jednat prakticky o cokoliv. CES 2020 proběhne v době od 7. do 10, ledna ve Wynn Resort v Las Vegas, takže na rozuzlení si ještě musíme tři týdny počkat.

Příliš nápomocný spekulacím není ani doprovodný obrázek  v tweetu OnePlus, tedy pokud neplánují předvést zapálený oheň… Barevná kombinace oranžové, černé a hnědé by tomu totiž napovídala asi nejvíc. Lednový termín je zcela mimo obvyklé představovačky firmy, protože hlavní řada telefonů obvykle dorazí v květnu/červnu a „T“ varianty pak v říjnu/listopadu. Mohlo by se teoreticky jednat o něco ve spojitosti s McLaren edicí telefonů (pokud vezmeme oranžovou z obrázku jako největší návodnou stopu), ale to je asi příliš komplikovaná dedukce.

Další odhady zmiňují třeba oznámení globální dostupnosti jejich chytré televize OnePlus TV, případně něco bližšího o chystaném OnePlus 8 Lite. O tomto telefonu se spekuluje už poměrně dlouho a tak by vše poměrně dávalo smysl i zcela mimo obvyklá data představovaček. Samozřejmě nás firma může kompletně překvapit něčím zcela odlišným, co ani nemá s mobilními produkty žádnou souvislost. Pete Lau sice na Twitteru nešetří nadšením nad „něčím speciálním“, ale nebylo by to poprvé, co se z bombastického očekávání vyklubala poměrně přízemní realita.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.