Čínský výrobce telefonů Vivo už byl evidentně unavený všemožnými úniky ohledně jeho chystaného telefonu Vivo X30. A tak se rozhoupal k vydání několika vysoce kvalitních renderů jejich nadcházející modelu. Tak se na ně pojďme podívat.

Vivo X30 se předvádí na oficiálních renderech

Vivo X30

Zdá se tedy, že tyto obrázky opět potvrzují, že telefon je vybaven tzv. „punch-hole“ designem pro přední fotoaparát. Očekává se, že tento design se stane trendem v roce 2020 a vydrží jím být do doby, než se standardem stanou fotoaparáty pod displejem.

Co se týče barevných provedení. Podle oficiálních zpráv bude smartphone k dispozici ve třech barevných variantách: Mithril (stříbrná), Flint (tmavě šedá) a Feiyun (oranžová).

Vivo X30

Vivo X30 bude bude pohánět Samsung Exynos 980, což je první sériově vyráběné SoC s architekturou Cortex A77 a s duálním režimem NSA/SA 5G. To znamená, že X30 konečně přinese tomuto čínskému výrobci telefon s 5G technologií s duálním režimem; jejich jediným 5G telefonem na trhu je v současné době Vivo NEX 3 5G a to je pouze NSA.

Vivo X30

Nové Vivo také přinese velmi zajímavé specifikace fotoaparátu. Včetně senzoru s neuvěřitelným 60x zoomem díky periskopovému objektivu. Pravděpodobně najdeme hlavní 64MP senzor, ultra širokoúhlý objektiv a teleobjektiv s 2x zoomem pro portréty.

Vivo X30 bude oficiálně propuštěno v čínské provincii Guilin dne 16. prosince.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.