Online tržiště Ebay už je dávno také zapleveleno čínskými výrobky a gadgety, i když samozřejmě ke kouzelnému chaosu a mumraji Aliexpressu má ještě daleko. I tak se tam dají najít zajímavé kousky za solidní ceny a právě na dva takové se dnes podíváme. Třeba se vám budou hodit do předvánočních plánů. Konkrétně se jedná o sportovní bezdrátová sluchátka Beats Powerbeats 3 a do domácnosti pak chytrý digitální teploměr a vlhkoměr od Xiaomi.

Jako první pro vás máme něco pro poslech hudby při aktivní dovolené, protože právě pro to se hodí nejlépe bezdrátová sluchátka Beats Powerbeats 3. Ta mohou nabídnout skvělý zvuk, praktický design s uchycením za uši, který oceníte zejména při běhání, integrovaný mikrofon, sponu na uchycení kabelu, dálkové ovládání na kabelu, odolnost proti vodě a potu, šikovný přenosný obal, až 12 hodin výdrže na baterii nebo super rychlé nabíjení Fast Fuel slibující až hodinu přehrávání hudby jen za pouhých 5 minut nabíjení. A tyto výborná sluchátka najdete na Ebay v akci momentálně jen za 43.99 euro v černé barvě, eventuálně v dalších slušivých barevných kombinacích za mírný příplatek. Navíc z německého skladu bez dalších doplatků.

A hodit by se možná mohlo i něco do bytu, tedy konkrétně chytrý digitální teploměr a vlhkoměr Xiaomi Mijia , který se dá navíc připojit k aplikaci Mi Home a vůbec do celého systému chytré domácnosti. Nabídne 1.5-palcový přehledný a čitelný LCD displej, připojení pomocí Bluetooth 4.2, přesně měřící švýcarský senzor na teplotu a vlhkost v místnosti, napájení pomocí knoflíkové baterie s dlouhou výdrží a také jednoduché přilepení přímo na zeď. Pořídit si můžete tento kousek samostatně za 7.19 euro nebo se rozhodnete hned pro trojici za 16.99 euro.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.