Bezdrátová sluchátka se pomalu ale jistě stávají hitem. Je to dost možná i díky tomu, že výrobci telefonů začínají upouštět od 3,5 mm audio jacku. Ke zcela bezdrátovým „špuntům“ patří i sluchátka HBQ-Q66, která navíc nejsou jen sluchátky, ale jejich základna může sloužit jako powerbanka. Aktuálně je tento gadget v akci na eshopu Cafago, takže jej lze sehnat ještě levněji.

Za necelých 19 euro tak můžete pořídit sluchátka s dlouhou výdrží baterie a rychlým spárováním s telefonem skrze Bluetooth 5.0. HBQ-Q66 jsou dále vybaveny základnou s kapacitou 6000 mAh, díky čemuž můžou sloužit jako powerbanka pro váš smartphone na cestách. Nemají dráty, takže se mohou hodit i při sportovních aktivitách. Vestavěný mikrofon umožňuje využití sluchátek také jako handsfree a kromě toho se dočkáte i IPX5 certifikace.

HBQ-Q66 a powerbanka

Na jedno nabití vydrží 50 mAh baterie až 4 hodiny nepřetržitého provozu. K dobíjení slouží 6000 mAh nabíjecí box, dále sluchátka vydrží až 70 hodin ve standby režimu. Jejich váha je pak 4 gramy. Bezdrátová sluchátka HBQ-Q66 a powerbanku v jednom lze aktuálně sehnat v bleskových prodejích na e-shopu Cafago jen za 18.39 euro. A to za podobně sympatický gadget rozhodně není mnoho. Akce platí až do 31. prosince a k nabídce platí i doprava zdarma.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.