Při pohledu kolem sebe si člověk velmi rychle uvědomí, že vánoční svátky už jsou opravdu za dveřmi a nedá se jim utéct. Centra měst se plní lidem nažhaveným na koupě dárků na poslední chvíli, takže jedinou rozumnou variantou pro střízlivě uvažujícího člověka je nákup po internetu. A s tím vám i dnes možná můžeme trošku pomoct, protože jsme se dostali ke čtveřici slevových kupónů z čínského e-shopu DHGate. Takže co pro nás mají v zásobě ?

Asi nás pro začátek chtějí ještě narychlo inspirovat k vánočnímu úklidu v bytě, protože první dvojice kupónů je na bezdrátové vysavače Xiaomi Dreame V9 a Dreame V9P. Ty se liší v podstatě jen designem a většina specifikací je identická. Takže se můžete těšit na šikovný ruční bezdrátový vysavač s vysokým výkonem, tunou nástavců, HEPA filtrem a dlouhou výdrží na baterie.  Verze V9 je k mání se slevovým kupónem FB1294F5 za 156.81 euro a V9P pak s kupónem FB1294F5 za 165.99 euro. Oba kusy jsou k dostání z evropského skladu, takže bez dalších doplatků.

A na DHGate v evropském skladu seženete třeba i elektrický ultrasonický zubní kartáček Soocas X3. Ten nabízí třeba čtyři speciální čistící režimy, chytré funkce pro detekci správného čištění zubů, voděodolnou certifikaci IPX7, bezdrátové nabíjení pomocí přibaleného stojánku, propojení s aplikací v telefonu pomocí Bluetooth a spoustu dalších vymožeností. Takže pokud se zrovna poohlížíte po něčem k péči o chrup, tak by se vám tenhle kartáček mohl hodit, slevový kupón dhgate1257 srazí cenu až na 29.34 euro.

A žádná pořádná slevová akce by nebyla kompletní bez nějakého telefonu, takže pro nás v zásobě mají Redmi Note 8 Pro. Ten jak známo lehce experimentuje s procesorem Mediatek Helio G90T, ale první ohlasy nejsou vůbec špatné. Jinak jde o výborně vybavený midrange telefon s 6 GB RAM, 128 GB vnitřní paměti, 4500 mAh kapacitou baterie, čtveřicí zadních fotoaparátů s 64 Mpix hlavním senzorem, NFC čipem nebo 6,53-palcovým FullHD+ displejem. Nabídka za 197.17 euro se slevovým kupónem 3C05ADAB je sice z čínského skladu, ale stojí určitě za pozornost.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.