V nedávné době prošel indickou certifikací BIS telefon od Samsungu s číslem modelu „SM-N770F“. A podle předchozích informací víme, že tento telefon je Samsung Galaxy Note 10 Lite. Nový smartphone Samsung Galaxy Note 10 Lite bude mít kamerový modul seřazený do úhelníkového tvaru. Zprávy dále tvrdí, že bude mít tři kamery, 3,5 mm jack pro sluchátka, S Pen a dole umístěné reproduktory.

Pokud jde o hardware, velikost displeje připravovaného telefonu Galaxy Note 10 Lite bude někde mezi 6,5 palce a 6,7 ​​palce. Rozměry telefonu jsou přibližně 163,9 x 76 x 8,6 mm. Docela nedávno se tento smartphone objevil i na Geekbench, a díky tomu víme, že jej bude pohánět chipset Exynos 9810. Ten dále doplní 6 GB RAM a operační systém Android 10.

SAMSUNG GALAXY NOTE 10 LITE

SAMSUNG GALAXY NOTE 10 LITE a EXYNOS 9810

Srovnávací test na GeekBench ukázal, že chystaný Galaxy Note 10 Lite dosáhl na 667 bodů v Single-Core testu a 2030 bodů v Multi-Core testu. A právě při pohledu na použitou čipovou sadu můžeme vidět proč jedná o variantu „Lite“.

Exynos 9810 je totiž rok starý chipset, který se poprvé objevil v Galaxy Note 9. Přesto je to stále solidní a efektivní chipset vyrobený 10nm procesem. Ale samozřejmě jej nemůžeme porovnávat s výkonem Galaxy Note 10, ale v rozsahu střední třídy bude mít stále co říci.

Písmeno N je tradičně uvedeno ve všech číslech modelu Galaxy Note. A označení SM-N770F nám prozradí i další věc. Víme, že poslední F na čísle modelu znamená variantu Global Single-Sim. Z tohoto důvodu se lze oprávněně domnívat, že Galaxy Note 10 Lite bude zařízením, které bude globálním jedno simkovým telefonem.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.