S blížícími se Vánocemi se ani čínské e-shopu neunavují a naopak se snaží ještě přikládat pod kotlem. Takže nákupní „závisláci“, kteří bez své denní dávky nákupů levné čínské elektroniky nemohou fungovat, se můžou mrknout, co si nachystal eshop Cafago.

Dnes tedy pro vás máme dva kousky z tohoto eshopu, které by vás mohly zaujmout, pokud plánujete nákupy v příštích dnech. Prvním je jednoduchý WiFi Repeater do zásuvky, kterým jednoduše rozšíříte pokrytí signálem ve svém domě/bytu a navíc s cenou pouhých 9,89 euro (259,- Kč) – platí do 31.12.2019.

Druhým do party je pak 3D tiskárna TRONXY XY-2 PRO

3D tiskárna

Tato 3D tiskárna nabídne velkou pracovní plochu 255x255x260 mm a podporu široké škály 1.75 mm tiskových filamentů. Potěší pak i externí box s LCD obrazovkou a USB připojením, případně pak podpora microSD karet. V aktuální akci si ji můžete pořídit za 149.99 euro z německého skladu, takže odpadnou další případné celní a daňové doplatky – platí do 31.12.2019.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.